Obserwatorzy

środa, 24 czerwca 2026

Kasia czerwiec i kartka z gratulacjami.

 Witam Was

Nie mam komu gratulować i nie mam czego, jakoś nic nie przychodzi mi do głowy. A taki jest 6 temat kartki u Kasi.


A szczegóły tej zabawy znajdziecie TU
 U mnie znowu karta z różą. Mój hafcik róży wygląda tak:


 Zarówno haft róży jak i ta barwiona kanwa pochodzą od Igiełki 

Co prawda te róże są stare i nie ma wzoru już w sklepie ale było ich 8 i bardzo lubię je wyszywać.

 Jak dla mnie mają tylko jedną wadę. Ja lubię wyszywać na kanwie 14ct i jak dla mnie są te róże za duże, mało który wykrojnik jest taki duży. Może trzeba się przerzucić na drobniejszą kanwę, ale oczy już nie te co kiedyś  a przy pomocy powiększającej lupy jakoś nie nauczyłam się haftować.

Z tą różą powstała oczywiście kartka gratulacyjna, pewnie kiedyś się na coś przyda, póki co trafiła do pudełka. 



No i na koniec wszystkie moje kartki jakie powstały w tej zabawie. Jak widzicie poniżej róże są już 3 a do tego 4 kartki w moim ulubionym formacie DL. Zdecydowanie trzeba zrobić inne. Jestem monotematyczna  niestety.


Pozdrawiam Was serdecznie 



niedziela, 21 czerwca 2026

Małe dekoracje czerwiec i kolejna kartka diamentowa

 Witam Was

Moja praca do Splocika w tym miesiącu to kolejna kartka diamentowa.


A szczegóły i prace  jakie powstały w maju znajdziecie TU,

Oryginalna nie będę w tym miesiącu i pokarzę Wam moją kolejną kartkę diamentową na Wielkanoc. Tak mnie ta technika pochłonęła, że szok. Dlatego nie biorą się za ATC bo znam siebie i wiem, że byłby to kolejny zjadacz czasu

Niektórzy mówią na tą technikę Haft Diamentowy, ale z haftem to nie ma nic wspólnego. Lepsza nazwa jaką zaproponowała Splocik jest Mozaika Diamentowa. 

W miesiącu czerwcu mamy takie wytyczne :

1, Cytat :" Każda praca jest możliwa do wykonania, jeżeli podzielić ją na małe odcinki" - Abraham Lincoln

2. Kolor : Żółty słoneczny i Liliowy bzowy 

3. Dowolna praca : dekoracja mała, duża lub element dekoracyjny ze wskazaniem jego przeznaczenia.

Tak w zasadzie moja praca pasuje do punktu pierwszego i drugiego. Bo nigdy nie wyklejam na raz moich kartek tylko dzielę je sobie na mniejsze odcinki, wyklejam kolorami. No i oczywiście moja kartka ma kolory żółty słoneczny i liliowy bzowy.

To pokazuję moją kartkę :


A teraz macie nieco kolorów, tu jak nic macie kolor liliowy bzowy


Poniżej są kurczaki które moją kolor żółty słoneczny 


Na koniec tradycyjne Wszystkie prace jakie w tym roku już powstały na tą zabawę.  Mamy w zasadzie półrocze a u mnie połowa to są prace diamentowe, czyli nie kłamię że mnie ta technika pochłonęła. 


Pozdrawiam Was serdecznie a kto doczytał do końca, moja niespodzianka dla Was. Oddam niektóre moje przydasie za koszty przesyłki.
  Od razu mówię, że będzie to zakup w ciemno, bo co prawda zaczęłam robić porządki ale nie mam zamiaru robić zdjęć. Wysyłka raczej paczkomat choć dopuszczam i pocztę piszcie w komentarzach co Was interesuje.  Nagromadziłam tego trochę a moi jak mnie już zabraknie wywalą to wszystko na śmietnik, więc chętnie przekażę potrzebującym.


  


You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...