Witam Was
Moja praca do Splocika w tym miesiącu to kolejna kartka diamentowa.
A szczegóły i prace jakie powstały w maju znajdziecie TU,
Oryginalna nie będę w tym miesiącu i pokarzę Wam moją kolejną kartkę diamentową na Wielkanoc. Tak mnie ta technika pochłonęła, że szok. Dlatego nie biorą się za ATC bo znam siebie i wiem, że byłby to kolejny zjadacz czasu.
Niektórzy mówią na tą technikę Haft Diamentowy, ale z haftem to nie ma nic wspólnego. Lepsza nazwa jaką zaproponowała Splocik jest Mozaika Diamentowa.
W miesiącu czerwcu mamy takie wytyczne :
1, Cytat :" Każda praca jest możliwa do wykonania, jeżeli podzielić ją na małe odcinki" - Abraham Lincoln
2. Kolor : Żółty słoneczny i Liliowy bzowy
3. Dowolna praca : dekoracja mała, duża lub element dekoracyjny ze wskazaniem jego przeznaczenia.
Tak w zasadzie moja praca pasuje do punktu pierwszego i drugiego. Bo nigdy nie wyklejam na raz moich kartek tylko dzielę je sobie na mniejsze odcinki, wyklejam kolorami. No i oczywiście moja kartka ma kolory żółty słoneczny i liliowy bzowy.
To pokazuję moją kartkę :
A teraz macie nieco kolorów, tu jak nic macie kolor liliowy bzowy
Poniżej są kurczaki które moją kolor żółty słoneczny
Na koniec tradycyjne Wszystkie prace jakie w tym roku już powstały na tą zabawę. Mamy w zasadzie półrocze a u mnie połowa to są prace diamentowe, czyli nie kłamię że mnie ta technika pochłonęła.
Pozdrawiam Was serdecznie a kto doczytał do końca, moja niespodzianka dla Was. Oddam niektóre moje przydasie za koszty przesyłki.
Od razu mówię, że będzie to zakup w ciemno, bo co prawda zaczęłam robić porządki ale nie mam zamiaru robić zdjęć. Wysyłka raczej paczkomat choć dopuszczam i pocztę piszcie w komentarzach co Was interesuje. Nagromadziłam tego trochę a moi jak mnie już zabraknie wywalą to wszystko na śmietnik, więc chętnie przekażę potrzebującym.