Witam Was
Oryginalna nie będę dziś kolejna moja kartka tym razem Wielkanocna na zabawę u Kasi.
A jak ktoś by chciał poczytać szczegóły zapraszam Was TU. Znajdziecie też tam kwietniowe prace.
Kasia postanowiła reaktywować tą zabawę i nawet się chyba nie spodziewała, że będzie aż tyle chętnych dziewczyn na udział w niej.
Ja tam oryginalna nie będę, dziś kolejny hafcik i kartka z nim jakie testowałam dla Moniki.
Kanwa 14ct farbowana przez Monikę ręcznie, a muliny to Ariadna bo nie posiadam palety DMC
Mój hafcik jaja, przedstawia się tak: Trochę inne to jajo ale zapewniam Was, że należy do wzorków Wielkanocnych
A kartka jaka powstała z tym wzorkiem przedstawia się tak
I jeszcze na małej sztaludze
I sam napis nieco z bliska a na nim grafika typowo wielkanocna.
Jako, że to już drugi miesiąc tej zabawy to i wspólne zdjęcie moich kartek, bo są już aż dwie.
Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia wkrótce.


Śliczne jajo i fajna kartka. Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńFajne to haftowane jajo -jakby na stojaczku... Kartka śliczna. Pozdrawiam:)
OdpowiedzUsuńCiekawe jajko trochę kosmiczne ale na kartce wygląda ładnie ,pozdrawiam cieplutko.
OdpowiedzUsuńCześć Aniu. Podziwiam dziewczyny które pomagają w zabawach. Fajnie że udaje Ci się wciąż tworzyć. I , że wciąż znajdujesz czas na haft. Pozdrawiam serdecznie.
OdpowiedzUsuńFajny hafcik i karteczka wyszła śliczna 😀 pozdrawiam
OdpowiedzUsuńNo proszę, jak Ci to haftowanie i robienie kartek idzie :)
OdpowiedzUsuńPiękne wiosenne kolory z tych kartek cieszą oczy :)
OdpowiedzUsuńBardzo oryginalny haft i taki wręcz olśniewający. Pięknie prezentuje się na kartce.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie
I super !!!
OdpowiedzUsuńJajo w stylu Faberge - piękna kartka. Pozdrawiam :-)
OdpowiedzUsuńCiekawa kartka
OdpowiedzUsuń