Obserwatorzy

środa, 24 czerwca 2026

Kasia czerwiec i kartka z gratulacjami.

 Witam Was

Nie mam komu gratulować i nie mam czego, jakoś nic nie przychodzi mi do głowy. A taki jest 6 temat kartki u Kasi.


A szczegóły tej zabawy znajdziecie TU
 U mnie znowu karta z różą. Mój hafcik róży wygląda tak:


 Zarówno haft róży jak i ta barwiona kanwa pochodzą od Igiełki 

Co prawda te róże są stare i nie ma wzoru już w sklepie ale było ich 8 i bardzo lubię je wyszywać.

 Jak dla mnie mają tylko jedną wadę. Ja lubię wyszywać na kanwie 14ct i jak dla mnie są te róże za duże, mało który wykrojnik jest taki duży. Może trzeba się przerzucić na drobniejszą kanwę, ale oczy już nie te co kiedyś  a przy pomocy powiększającej lupy jakoś nie nauczyłam się haftować.

Z tą różą powstała oczywiście kartka gratulacyjna, pewnie kiedyś się na coś przyda, póki co trafiła do pudełka. 



No i na koniec wszystkie moje kartki jakie powstały w tej zabawie. Jak widzicie poniżej róże są już 3 a do tego 4 kartki w moim ulubionym formacie DL. Zdecydowanie trzeba zrobić inne. Jestem monotematyczna  niestety.


Pozdrawiam Was serdecznie 



8 komentarzy:

  1. Kartka fajna ,możesz ją podarować z racji rocznicy ślubu , narodzin dziecka ,urodzin a w środku umieścić stosowną dedykacje, pozdrawiam cieplutko.

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczna kartka i wszystkie w zestawie. :)
    Pozdrawiam ciepło

    OdpowiedzUsuń
  3. Śliczna róża i fajna karteczka:) Wzory róż piękne, więc nie dziwię się, ze lubisz je wyszywać. Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  4. Bardzo ładna kartka Aniu, a okazja do gratulacji z pewnością prędzej czy później znajdzie się.
    Też bardzo lubię haftować te róże. Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Urokliwa róża. Tak mi się skojarzyła z "Małym Księciem". Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  6. Hafciki zawsze dodają kartce urody :) Okazja się znajdzie :) Pozdrawiam serdecznie:)

    OdpowiedzUsuń
  7. W tym wzorze róża ma najpiękniejszy kwiat i świetnie prezentuje się na kartce.

    Lubię wyszywać na drobniejszej kanwie, ale trzeba się przygotować do wytężania wzroku.

    Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie Dziękuję Wszystkim za odwiedziny i pozostawione komentarze.
Dziękuję, że jesteście , bez Was ten blog by nie istniał !!
Ania - iwanna59.blogspot.com

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...