Witam Was
No cóż Boże Narodzenie 2025 odchodzi w niepamięć ale przed nami Wielkanoc 2026 i na tą okoliczność stworzyłam recyklingowe kartki, bo jak stwierdziłam mam ich zdecydowanie za mało !!
Jak ktoś rozpoznaje swoją to wybaczcie ale dałam im drugie życie, choć tak po prawdzie mogłam stworzyć nowe. Jestem na etapie sprzątania w pokoju córki, gdzie teraz ja urzęduję. Jak mi się zemrze to jak nic moi wszystko wywalą na śmietnik, więc daję rzeczom drugie życie albo wysyłam, niech z tego co nagromadziłam jeszcze ktoś skorzysta.
Bo u mnie ostatnio weny brak już mi się nie chce tak jak kiedyś, a po co to wszystko ma leżeć.
Moje kartki recyklingowe razem:
Nie zwykłam jednej kartce robić kilka zdjęć. Ze starych kartek wykorzystałam górę, czasem napisy jak mi pasowały, reszta jest moja.
I jak na pierwszy post w Nowym Roku stanowczo wystarczy !!
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę Wam co by wena do robótek Was nie odpuszczała w 2026 roku.


Urocze i ciekawe kartki. Te z zającami są moimi zdecydowanymi faworytami. Pozdrawiam serdecznie
OdpowiedzUsuńFajnie Aniu robisz te kartki. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzę. Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńNo proszę, już weszłaś w Nowy Rok z kartkami, pracuś jesteś, pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńŚliczne! Zaczynasz z przytupem :) Oby tsk dalej. Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńWspaniale że nic się nie zmarnuje. U mnie jeszcze choinka i świąteczny klimat a u Ciebie już wiosennie. Pozdrawiam :-).
OdpowiedzUsuńHaha a to fajne zaskoczenie - jak nic jesteś pierwsza w tej tematyce w tym roku 😀 karteczki wyszły super 😀 pozdrawiam
OdpowiedzUsuńAle mnie zaskoczyłaś;) ale kartki superowe no i chyba mnie lekko zmotywowałaś do ogarnięcia warsztaciku- też mam ogrom zebranych rzeczy:) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku , pozdrawiam:)
OdpowiedzUsuńFajne te karteczki i pomysł recyklingowy jak najbardziej słuszny.
OdpowiedzUsuńCałkiem fajne kartki wyszły. :)
OdpowiedzUsuńDziękuję za życzenia :)
Życzę Ci dobrego roku, a w nim dużo zdrowia i spełniania się w Twojej pasji. :)
Pozdrawiam ciepło
Śliczna kolekcja kartek. Pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńWiosną zapachniało. Pięknie Aniu.
OdpowiedzUsuńI dobrze że je przerabiasz. Ja osobiście wolę, żeby ktoś moją kartkę (czy jej część) też dalej puścił w świat niż wyrzucał.
OdpowiedzUsuńŚwietnie, że wykorzystujesz stare rzeczy i dajesz im nowe życie. W tych czasach zdecydowanie za wiele się marnuje. To ogromna inspiracja. Wszystkie twoje kartki bardzo mi się podobają. Gdybyś nie napisała że powstały z wykorzystaniem starych kawałków to w życiu bym nie zgadła. Wszystkiego dobrego w nowym roku życzę. Niech każdy dzień będzie pełen szczęścia i radości ❤️
OdpowiedzUsuńŚliczne kartki i fajnie, że recyklingowe! Uściski
OdpowiedzUsuń